Hello
Witam na moim blogu. Możecie przeczytać tu coś o moim skromnym życiu i skorzystać z wielu linków Pozdrawiam Kotzuzę, pbuha, całe klasy 6a i 1b oraz moją rozinkę i internetowych kolegów!!!


Free Guestmap from Bravenet.com
/!!!SUPER!!!/


 Księga Gości
(wpisując się pod treścią wpisu musicie zaznaczyć "wyświetl emotikony" by wpis się pojawił)

.:look 8):.
.:+ add:.


 O Mnie


.:imię: Maja:.
.:nazwisko: Ładne:.
.:ksywka: Contria, Shina125:.
.:wiek: 13:.
.:zainteresowania: psy husky, świnki morskie, orły, książki(szczególnie fantastyka i młodzieżowe), tworzenie stron netowych:.
.:Gie-gie: 7267843:.
.:e-mail: shina125@gazeta.pl:.



 Alfabet

gata (moja kumpela)
1b - moja klasa
złowiek
om
kran
antastyka
orlice (moje ulubione miasto)
usky
nternet
acht
siążka
udzie
uzyka
ici
rzeł
ysia (moja świnka)
odzina
mok, shrek, snowboard
aniec
wiedzenie
oda
wierzęta



 Linki

.:Humor:.
Komiks powyżej 10 lat? a niech dzieci też się dowiedz±...
Koniki po¶piewaj z nimi!
Saddam Husajn ¶piewa "Saddam from Iraq"
Wszystko , co ¶mieszne
Nie przedrzeĽniaj chłopaka...
¶wistaki forever!
Nudna praca (a nie?!)
Kociaki buhahahaha!!!
Pingwin i mini-gra :D
Zostań gwiazd±! ... i gra
Wafelek ..., gra...
Flinstonowie (gra :)
Śpiewający ptak(lepiej zatkać uszy!!)
pogadaj z fidem!
dowcipy.pl największy zbiór kawałów!
Miniclip gry
Postopia gry
Gry.pl wiadomo co :D

.:Kumple:.
blog:
Agaty - mojej przyjaciółki Lost blog
Marki mojej cool koleżanki z klasy
Dorotki mojej 2 fajnej koleżanki z klasy
Emki mojej kolejnej cool koleżanki z klasy
Kasiuni i jeszcze jednej cool koleżanki z klasy
Olimpii i jeszcze jednej fajnej (też z klasy)
Marty i jeszcze jednej cool (też z klasy)
Roki i jeszcze kolejnej!
Blogas Moniki mojej koleżanki z byłej klasy (:D)

Wszystkie jesteście super i kolejność ustawiuenia Waszych blogów nie ma tu nic do rzeczy!!!

Ocenki blogów, na które siem zgłosiłam


.:Inne stronki:.
Blog :-P
¦winki (też fajne:)
Husky (fajne)

.:Moje:.
Moja stronka o snowboardzie


 Wasze Buttony












 Mój Button




 I'm fan







 Znalazłam




 Zgubiłam

Uwaga, uwaga! Podczas pracy nad blogiem zgubiłam mojego Lepperka!! Proszę, pomóż mi go odnaleźć! Oto jego zdjęcie:




 Archiwum

2005
marzec
luty



www.browar.jawnet.pl
Good Charlotte
I Just Wanna Live



.:szablon by majanna :.

Link :: 01.03.2005 :: 17:42
Bożeeee... jestem tylko na chwilę, bo muszę się uczyyyć . Mamy rekolekcje (czyt. żałosne nudy) i mamy nieźle napakowane. Rekolekcje kończą się oczywiście jutro (w środe), a w czwartek mamy: spr. z polaka, spr. z anglika, przemówienie na polaka o ulubionej książce(!!!), muszę jeszcze napisać notatkę. A na piątek mamy jeszcze spr. z geografiiii . Nienawidzę jej. Dobrze, że zrobiłam angielski, matme i chemie. Kończę
   Komentuj(2)


Link :: 04.03.2005 :: 19:59
Hej, jestem w domu z Agatą, ona na laptopie a ja na domowym. Alkoholiczkami komputerowymi jesteśmy, co nie?? Będziemy oglądać Władcę Pierścieni (dzisiaj o 20.10!!!!!!!!) za 15 min!!!!! Moja koleżanka założyła se blogasa >>> Blog Emilki pochodzi ode mnie a ja go mam od Agaty a ona go ma od jej koleżanki. Myślę, że Emilia będzie go good prowadzić (pozdroofka :*). Papatki!!!
   Komentuj(0)


Link :: 06.03.2005 :: 19:04
niedługo całkowita renowacja

   Komentuj(0)


Link :: 07.03.2005 :: 14:56
I co? Podoba się renowacja?? Wystartowałam w konkursie na naj bloga, ciekawe jak siem sprawdze. Byłam u Mileny z Agatą zainstalować The Sims, u mnie działają, a u niej nie. Ciekawe, doprawdy... Dzień był przyjemny i jest. Na technice mieliśmy "żywienie" :]. Całkiem przyjemnie było, żarliśmy troche, a my - Ja, Emka, Marka, Olimpia, Marta, Dorotka, Magda (pozdroofka! :*) - robiłyśmy gofry i do tego sałatkę owocową. Było pycha, ale nasze koleżenki zrobiły grecką (mmm... uwielbiam :p fetę...), w misce o średnicy 1 metra! Nie miałam czym jeść wiem wzięłam im tylko troche pomidora i fety nożem. Teraz kończę, mam obiadek - kurczak na słodko (mmm... ale pyszny dzisiaj dzień!!).




   Komentuj(1)


Link :: 08.03.2005 :: 21:59
Dzisiaj był fajny dzień. No, w końcu to dzień kobiet :]. Chłopacy nieźle się spisali, dali nam po kwiatku zaśpiewali i zorganizowali całą godz. lekcyjną. Obfitowała ona w zabawy, było naprawde cool. Później nie mieliśmy bioli i niemca. Przesynęli nam W-f o godz. wcześniej i wracaliśmy wcześniej do domu. Sam w-f też był fajny - wyszłyśmy na dwór i rzucałyśmy się śnieżkami i zjeżdżałyśmy z mini-górki (wszyscy się podniecali że zlatują z 0,5 metrowego wzniesienia, no ale cóż ) i ogólnie było cool
   Komentuj(0)


Link :: 08.03.2005 :: 22:10
Wejdźcie na TO , jeśli masz 10< lat
   Komentuj(1)


Link :: 09.03.2005 :: 18:45
No i co? Oczywiście do konkursu pani Basia wybrała tylko 18 ludzi. No i oczywiście mnie nie, a mój koment nagle zniknął w magiczny sposób z jej bloga. Jednak mogłam dać i sto, to może nie chciałoby się też jej ich kasować. Ale ogólnie dzisiejszy dzień był niezły. Wyjedziemy na wycieczkę (może nawet tygodniową!!!) do Sanoka i Tyrawy Solnej (po drodze Poznań - uwielbiam go i Kraków - tam pójdziemy do Aquaparku). Jak na tydzień to też całkiem w porządku cena. Nie mogę się doczekać...
   Komentuj(1)


Link :: 10.03.2005 :: 10:48
Kliknij na to, zaloguj się (Sing up) i wybierz swojego peta!



   Komentuj(0)


Link :: 12.03.2005 :: 15:43
Hey! Jade do Babci (Bibi ma urodziny). Byłam w Tesco, kupiłam se błyszczyk (Inglot 15) za 7 zyli. Chciałam kupić kolczyki, ale te, które mi się podobały były posrebrzane (chce po prostu srebrne). Weim, że piszę pierdoły, ale naprawde nie wiem co pisać. Ostatnio coraz rzadzie skarżę się na życie - jakoś nieźle mi w nim idzie. Może dlatego, że przestałam do kościoła chodzić? To tylko sugestia, wcale nie uważam, że takie coś przynosi szczęście.
Nie mogę doczekać się świąt i wycieczki (Tyrawa Solna - Sanok, po drodzie Poznań, Kraków). Znowu zamuję się neopetami (notka niżej, kliknijcie i załóżcie konto, ale ja nie tłumaczę już co tam robić - za dużo gadania). Nie wiem, co pisać więc pozdroofka dla Agatki :*, Marki :*, Emki :*, Dorki :*, Pauli :*, Nikusia :*, Kasi :*, Olimpii :*, Marty :* i całej dziewczęcej części klasy Ib!!! Papatki
   Komentuj(0)


Link :: 14.03.2005 :: 18:33
Jestem na moment. Mam robote - dodatkowe z anglika i spr. z fizy. Źle się czuję, gardło mnie boli, spać mi się chce. Nic mi sie nie chce . Kurde już 6.30 papapapapapapa
   Komentuj(0)


Link :: 22.03.2005 :: 14:51
Je je je!!! Nareszcie wiosna. Nie mogę się doczekać świąąąąt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W school tylko 4 lekcje - nie było 2 anglików i szliśmy później do szkoły, i bioli. Przesunięta nam WF godzinę cwcześniej i wcześniej wracałyśmy do domciu. Na WF-ie wyszłyśmy na dwór a w końcu pani nas puściła wcześniej do domu. Poszłam się jeszcze pohuśtać z Emką (pozdroofka :*) i pojachałam do domciu. Jak wysiadłam to przejeżdżał obok mnie jakiś autokar z wycieczką chyba przedszkola albo klas 1-3. Uśmiechnęłam się, a jeden z nich pomahał do mnie. Jak mu "odmachnęłam" to mieł niezłą podnietę ;P. Przynajmniej załatwiłam krótki temat do rozmów.

Czytam teraz "Klin" Joanny Chmielewskiej. Czytał ktoś tu może jej książki????

Aha i zapraszam na moją skromną stronkę bez podstron (:P)




znowu różowa!!!!!
   Komentuj(0)


Link :: 24.03.2005 :: 12:20
muszę dodać tu trochę świątecznego akcentu...



O! Tak już lepiej! U mnie nic specjalnego się nie dzieje. Właściwie nie wiem po co piszę te notkę i tak ich nie czyta, a ja nie mam nic do napisania... No to Wesołych Świąt, a ja muszę zmykać sprzątać pokój :P.

WPISUJCIE SIĘ DO MAPY GOŚĆI!
   Komentuj(2)


Link :: 25.03.2005 :: 14:54
Naprawdę nie wiem co pisać. Nic się nie dzieje, siedzę sobie w piżamie przed kompem, pewnie niedługo będę coś sprzątać. Dziwnie się czuję. Nie chodzi o to, że jestem chora czy coś, tylko czuję się tak jak czułam się 7 lat temu... tak... dziwnie.
   Komentuj(0)


Link :: 26.03.2005 :: 10:30
To chyba ostatnia notka przed świętami. Dzisiaj idę poświęcić jadło. Nie wiem czemu tak późno - od 14 do 17 co pół godz. I tak właściwie to znowu nie wiem co pisać... Wczoraj jedynie wyszłam do sklepu po jajka i do Mileny, której znowu nie chcą się wgrać Simsy (piąte!), oprócz pierwszej podtawowej wersji. Miała The Sims plus, które też jej nie działało, a mi działa. E tam, to sobię będę takimi pierdutami (jak to mówi moja Mama) głowę zawracać. Pomalowałam wczoraj jajka, jedno nawet nieźle mi wyszło... ciekawe dlaczego akurat to, na której narysowałam pewien symbol... może to moja pasja? Nieważne... W każdym razie życzę wszystkim bogatego jajka, smacznego zająca, wesołego dyngusa i wogóle mokrych świąt! Coś pomieszałam? :]
   Komentuj(1)