music: Britney Spears
>Everytime<

from >>kasia1986<<

hmm.. nareszcie wakacje... można sobie poleniuchować. Za tydzień pojadę na działke, a później na obóz do Włoch. Jeszcze w sierpniu prawdopodobnie pojadę na spotkanie rodzinne w Gorlicach. Muszę się nauczyć angielskiego, bo żona Witka jest Kolumbijką ... A ja się czuję dziwnie... właściewie to mam się dość... nawet nie umiem porządnie tamatu jakiegokolwiek rozwinąć. Kiepsko mi się gada, ale wierzcie mi, lubię gadać z ludzmi! Tylko u mnie najgorsze jest to, że lubię to, czego nie umiem. Tak jest dosłownie ze wszystkim... A poza tym nie czuję się dobrze ze sobą... chciałabym być inna... sama nie wiem jaka. I przepraszam Was za te trzykopki co chwile, i wogóle tą głupią notkę... muszę coś ze sobą zrobić...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.06.2005 :: 22:19 :: bgt57.neoplus.adsl.tpnet.pl

majanno! a wiesz, ze tylko ty masz takie wrazenie, ze nie umiesz gadac? usmiechnij sie - sa wakacje
28.06.2005 :: 10:42 :: 212.122.214.190

DoRoTKa=]

Ejj noo co ty wygadujesz!!! Dlaczego kiepsko Ci sie gada z ludźmi?? To wcale nieprawda!!
Wiesz, ja też się próbowałam zmienic... i był taki czas ze byłam inna. może nie było tego po mnie widac ale czułam sie inna... Ale teraz wróciłam, i jestem taka jak bylam kiedyś... przed wszystkimi tymi przykrymi rzeczami... I nie próbój sie zmienić bo jeteś jak jestes... ja mam wiele wad i jakos nauczyłam sie z nimi żyć... ty tesh sie przyzwyczisz do siebie, zobaczysz
A co do tych trzech kropek i ogólnie do notki... ja ciągle pisze takie notki... w koncu po to jest blog, żeby pisac co sie czuje... sama to powiedziałaś
Pozdroffionka:*:*
Talk.pl :: Wróć

Wspaniale!! Właśnie znalazłaś/-eś mojego Lepperka!!


<