music: Britney Spears
>Everytime<

from >>kasia1986<<

Właśnie wsówam czekożuwaka. Wróciłam z działki. Zaczyna mi się tam podobać. Znowu było pełno pająków, ale jakoś przetrwałam. Oglądałam (po raz drugi) "Zieloną Milę". Na działce prawie ciągle wsiadałam na rower i jeździłam po alejkach. Potem już nie miałam gdzie jeździć ;P. No i znowu to samo - znowu nie wiem co pisać. Ja mam z tym jakieś problemy. Nie mogę sobie tematów ciekawych wymyśleć. Tak jak przy rozmowie z innymi. Coraz ciężej mi się rozmawia, bo już nie wiem o czym . Mam nadzieję, że to minie.

Z emotikonków chyba zrezygnuję, bo połowa jest zhostowana.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.06.2005 :: 21:15 :: 212.122.214.190

DoRoTLa=]

Noo własnie Paula ma rację Przecież druga osoba tesh moze zapodac temat A z resztą ost na gadu fajnie sobie pogadałysmy Ja musze u siebie notkę napisac... Pozdrofionka:*:*:* i trzymaj sie!!
19.06.2005 :: 20:15 :: bgh237.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mam to samo z tym rozmawianiem! Moje życie jest troche nudne, więc tematów do rozmowy brak... Ale przecież nie rozmawiasz sama ze sobą, nie? Zawsze druga osoba może zapodać jakiś cool temacik
19.06.2005 :: 19:21 :: ddv236.neoplus.adsl.tpnet.pl

vanillaninja

Hejka masz zaczepistego bloga. Miło by mi było gdybyś wpadł/a na mojego bloga. Pomóż mi by mój blog był w najczęsciej odwiedzanych. Jak napiszesz mi komenta to będziesz u mnie w linkach i będę ci często komciować. http://vanillaninjamusic.blog.onet.pl tylko zostaw adres swojego bloga i nick jak mam cie zapisać. Z góry wielkie Thx i Pozdro 4 you
Talk.pl :: Wróć

Wspaniale!! Właśnie znalazłaś/-eś mojego Lepperka!!


<