music: Britney Spears
>Everytime<

from >>kasia1986<<

Strasznie nudny ten dzień. Zresztą - tak jak wszystkie inne. Jedyne co jest fajne to wakacje. Mam dosyć tej cholernej rutyny. Życie naprawdę mogłoby być spoko, gdyby nie ten nasz "idealny" świat. Nie wiem, co mam teraz zrobić. Aha, no tak muszę lekcje zrobić . Dzisiaj pisaliśmy spr. z maty. Poszło mi dobrze, Miałam tylko wynik w jednym zadaniu źle a nawet dodatkowe dobrze zrobiłam. 5 miałabym na pewno. Ale nie mam, tylko miałabym. Bo nie napisałam rzedu na kartce, w którym byłam. No i kochana pani ma mi wpisać jedynkę, a ja mam to poprawić. Ale ona MA mi wpisać jedynke. Możliwe, że po prostu chce mnie zastraszyć, tym jednym ze swoich zastraszająco-genialnych sposobów wychowywania ucznia. No cóż taki świat + taki człowiek = takie życie. Jednak to równanie jest sprzeczne ponieważ równanie:
takie życie - taki człowiek = taki świat
jest idiotyczne. I to jest jedna z wielu rzeczy, jakich matmą nie da się określić.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.05.2005 :: 20:03 :: 212.122.214.190

Dorotka

Zgadzam siem z Marka. ale życie naprawdę jest nudnne montonne i ic z niego nei mamy.. a przynajmniej ja nic nie mam.... Tylko same kłopoty i zmartwienia... Mam jush dosyć wszystkiego A najbardziej szkoły... Pozdrawaim i 3maj siem
18.05.2005 :: 16:16 :: pf103.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl

Marka

Naprawdę bardzo ci współczuję z tą matmą:(. Najgorsze jest to że miałabyś dobrą ocenę, gdyby nie to że nie napisałaś rzędu, wtedy najbardziej boli.
Talk.pl :: Wróć

Wspaniale!! Właśnie znalazłaś/-eś mojego Lepperka!!


<